Menu Zavřeno

Trénuj s repre DRÁHA – 2. díl Kristýna Burlová

Dnešním hostem projektu „Trénuj s repre – DRÁHA!“ je Kristýna Burlová – „Kiki“.

Kristýna Burlová je čerstvě osmnáctiletá juniorka, která skvěle kombinuje dráhový a silniční program. Kristýna žije ve sportovní rodině. Má dvě mladší sestry a každá z nich se věnuje závodně jinému sportu. Doma se tedy potkává cyklistka s atletkou a basketbalistkou. Kristýna alias Kiki je odchovankyně týmu Copr Přeštice a SCM Plzeň. V kadetkách přestoupila do skupiny TJ Dukla Praha pod trenéra Petra Hejhala. Od juniorek již koketuje s velkou elitní Duklou Praha, neboť již absolvuje jak na dráze tak i na silnici domácí program s ženami.

Největší úspěchy zažila v loňské sezóně. V olympijském omniu na MEJ v belgickém Gentu skončila pátá, v eliminaci desátá. Na MEJ na silnici v holandském Alkmaaru absolvovala časovku jednotlivkyň jako šestnáctá, v silničním závodě brala třiatřicáté místo. Účast a dobré výkony zaznamenala na MSJ na dráze v německém Frankfurtu i na silnici v britském Yorkshire. V loňské sezóně zaznamenala i český rekord juniorek ve stíhačce, vítězství v ČP žen na silnici a pět národních titulů na dráze.

Další informace naleznete níže v příspěvku na Facebooku.

Trénuj s repre 🇨🇿 Kristýna Burlová

Dnešním hostem projektu „Trénuj s repre!“ je Kristýna Burlová – „Kiki“ 🇨🇿Kristýna Burlová je čerstvě osmnáctiletá juniorka, která skvěle kombinuje dráhový a silniční program. Kristýna žije ve sportovní rodině. Má dvě mladší sestry a každá z nich se věnuje závodně jinému sportu. Doma se tedy potkává cyklistka s atletkou a basketbalistkou. Kristýna alias Kiki je odchovankyně týmu Copr Přeštice a SCM Plzeň. V kadetkách přestoupila do skupiny TJ Dukla Praha pod trenéra Petra Hejhala. Od juniorek již koketuje s velkou elitní Team DUKLA PRAHA, neboť již absolvuje jak na dráze tak i na silnici domácí program s ženami. 🚴‍♀️🏆Největší úspěchy zažila v loňské sezóně. V olympijském omniu na MEJ v belgickém Gentu skončila pátá, v eliminaci desátá. Na MEJ na silnici v holandském Alkmaaru absolvovala časovku jednotlivkyň jako šestnáctá, v silničním závodě brala třiatřicáté místo. Účast a dobré výkony zaznamenala na MSJ na dráze v německém Frankfurtu i na silnici v britském Yorkshire. V loňské sezóně zaznamenala i český rekord juniorek ve stíhačce, vítězství v ČP žen na silnici a pět národních titulů na dráze. 🇨🇿🎓 Kristýna studuje @Sportovní gymnázium, Plzeň a je členkou Akademie individuálních sportů Plzeňského kraje.🏆 Největší dosavadní úspěchy: 5. místo na ME v omniu, národní rekord ve stíhacím závodě na 2 km🤗Čeho si nejvíce cení: start na MS na silnici v Yorkshiru🚴‍♀️ Nejoblíbenější závod: mám ráda snad všechny🥐 Nejoblíbenější jídlo: rozhodně snídaně! a jinak lasagne🎶 Nejoblíbenější zpěvák nebo skupina: nemám, většinou poslouchám podle nálady a podle toho, co se mi zrovna líbíℹ️ Zajímavost, kterou asi nevíte: miluju dobré jídlo, nesnáším syrová rajčata a matematika není moje silná stránka, jo a v první třídě jsem hrála fotbal ⚽️💚 We Love Cycling Česko 💚#czechcycling #sportemprotiviru #stopcovidcz #zabavsepohybem

Zveřejnil(a) Česky svaz cyklistiky dne Pondělí 30. března 2020