Menu Zavřeno

Trénuj s repre MTB – 3. díl Jana Czeczinkarová

Dnešním hostem projektu „Trénuj s repre MTB!“ je nejmladší členka elitní formace Reprezentace MTB, Jana Czeczinkarová – „Čičina“.

Jana je členkou reprezentace už od svých 15 let, kdy jako talentovaná kadetka dostala pozvánku účastnit se tréninkového campu Reprezentace MTB v Novém Městě na Moravě. Její specializací jsou horská kola, nicméně svou první „velkou“ medaili z Mistrovství Evropy vybojovala v cyklokrosu a v této disciplíně také slavila pódiové umístění ve Světovém poháru. V roce 2019 poprvé v životě absolvovala vrcholný maratónský podnik, Mistrovství světa a tento těžký závod v Janě zanechal hlubokou, pozitivní vzpomínku. V loňské roce naposledy závodila v kategorii U23 a od roku 2020 je členka elitní kategorie žen, ve světovém žebříčku UCI aktuálně figuruje na 73. pozici.

Další informace naleznete níže v příspěvku na Facebooku.

Trénuj s repre MTB 🇨🇿Jana Czeczinkarová

Dnešním hostem projektu „Trénuj s repre MTB!“ je nejmladší členka elitní formace Reprezentace MTB, Jana Czeczinkarová – „Čičina“. 🇨🇿 Jana je členkou reprezentace už od svých 15 let, kdy jako talentovaná kadetka dostala pozvánku účastnit se tréninkového campu Reprezentace MTB v Novém Městě na Moravě. Její specializací jsou horská kola, nicméně svou první „velkou“ medaili z Mistrovství Evropy vybojovala v cyklokrosu a v této disciplíně také slavila pódiové umístění ve Světovém poháru. V roce 2019 poprvé v životě absolvovala vrcholný maratónský podnik, Mistrovství světa a tento těžký závod v Janě zanechal hlubokou, pozitivní vzpomínku.V loňské roce naposledy závodila v kategorii U23 a od roku 2020 je členka elitní kategorie žen, ve světovém žebříčku UCI aktuálně figuruje na 73. pozici.Členka týmu Liv Mistral Cycling a národního resortního centra vrcholového sportu ASC Dukla. 🏆 Největší dosavadní úspěchy: 2x bronzová medailistka ME, 3. místo SP, 8. místo MS, několikanásobná Mistryně ČR🥇 Čeho si nejvíce cení: 6. místo ME XCO Švédsko🚴‍♀️ Nejoblíbenější závod: MS XCM Grachen🍌 Nejoblíbenější jídlo: banány🎶 Nejoblíbenější zpěvák nebo skupina: Metallica 🔝 Zajímavost, kterou asi nevíte: Jana ráda maluje a svá díla pečlivě střeží. Můžeme ale prozradit, že je to velmi dobré. Má v sobě nadstandardně vysokou dávku zarputilosti a cílevědomosti. Když je na trati těžká technická sekce s průjezdní variantou „A“ a „B“, je schopná tam trénovat celý den, dokud nedává plnohodnotně těžší variantu „A“ J.—Trénuj s repre MTB 🇨🇿Informace ➡️ https://1url.cz/pzWnIPředstavení ➡️ https://1url.cz/VzWngKarla Štěpánová ➡️ https://1url.cz/LziJ3Jan Škarnitzl ➡️ https://1url.cz/PziBY —#welovecyclingcz 💚We Love Cycling Česko 💚Český olympijský tým 💛#czechcycling #sportemprotiviru #stopcovidcz #zabavsepohybem

Zveřejnil(a) Reprezentace MTB dne Úterý 24. března 2020